Eca kombi ASE uyarısı Nedir

15 Ara. 22

ECA Kombi ASE Uyarısı Nedir?

Eca kombi ASE Uyarısı son yıllarda eca kullanıcılarının en çok karşılaştığı uyarılardan birisidir. Yeni nesil eca kombi modellerin de bu uyarı ile karşılaşılabilir. Eski model cihazlarda Eca kombi ASE hatası vermemektedir. Eca Kombi ASE Uyarısı nedir ve nasıl çözülür detaylarıyla bilgilendireceğiz.

Kombide oluşan ASE sinyali cihazın bir hatası değil, bakım zamanının gelmiş olduğunu size hatırlatma amaçlı bir uyarıdır. Her yıl düzenli bir şekilde bakımını yaptırdığınız kombinizin kullanım ömrünü sağlıklı bir şekilde uzatmış oluyorsunuz. Unutulan bakımlar kombinizin ömrünü kısalttığı gibi bir de yüksek fiyatlı bakım ücreti ödemek durumunda kalabiliyorsunuz.

ECA Kombide oluşan ASE uyarısı için ECA Kombi servisinden destek almanız gerekmektedir.

Diğer Eca kombi arıza kodları için bağlantıya tıklabilir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

ECA Kombi ASE Uyarısı Nasıl Silinir?

Kullanıcı ASE uyarısı ile karşılaştığında yapabileceği bir işlem yoktur. Özellikle de can ve mal güvenliği açısından kombiye bilinçsiz müdahale edilmemesi gerekir. Kombi Bakım işlemi basit bir işlem olarak görünüp kullanıcı tarafından yapılmamalıdır. Bu durumda Eca kombi servisi tarafından hizmet sağlanmalıdır. Eca Kombi Bakımı detaylı bilgi için Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Eca kombi çağrı merkezimiz ile 444 5 201 hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Hızlı profesyonel Eca kombi servisi kaydı oluşturabilirsiniz.