eca kombi tasarruf nasıl sağlanır

23 Eki. 23

Eca Kombi En Ekonomik Nasıl Kullanılır?

Artan doğalgaz fatura bedelleri neticesinde kullanıcıların merak ettiği bir konu ECA kombi kullanımda nasıl tasarruf sağlanır? Bu makalemizde kullanıcılarımıza bazı püf noktalar belirteceğiz.

Kombiyi kısa süreliğine açıp kapatmak tasarruf sağlar mı?

Tasarruf sağlamak için uygulanan yanlış yöntemlerden birisi de kombiyi belli aralıklarla çalıştırılmasıdır. Eca kombiyi belli zaman aralıklarıyla kısa sürelerde çalıştırmak; hem daha fazla yakıt tüketimine, hem de cihazın ömrünün azalmasına neden olabilir. Kısaca söyleyecek olursak Bunun yerine kombinizi; kısık ayarda sürekli çalıştırmak, daha az yakıt tüketimi sağlayacaktır.

Eca Kombi bakımının yapılması önemli midir?

Isıtma sisteminize yapılacak düzenli bakım dolayısı ile cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra Kombinizin bakımı yapılarak daha verimli ve daha sorunsuz çalışması sağlanır. Bu sayede, verimli çalışan kombinin tüm kapasitesinden yararlanarak yakıt tasarrufu elde edilir.

Eca kombi bakımı detaylı bilgi için ECA Kombi bakım sayfamızı ziyaret ediniz…

Eca kombi bakımı için randevu ve bilgi almak istiyorsanız 444 5 201 iletişim merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Kombi bakımı ücretli midir?

Eca Kombi bakımı ücretlidir. Bakım kapsamında kombiye ait komponentlerin hepsinin bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Kalorifer tesisatı ve su basıncı kontrol edilmekte, bacalı modellerde baca çekişi kontrol edilmektedir.

Kombi arızalandığında ne yapmak gerekir?

Eca kombi arıza kodu ile karşılaşıyorsanız Eca kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombinizin arızalanması durumunda 444 5 201 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. İstanbul geneli  Eca kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.