eca kombi nasıl resetlenir

10 Oca. 21

Eca Kombi Resetleme

Kombi kullanıcılarımızın genellikle merak ettiği eca kombi resetleme nasıl olur sorusunu bu yazımızda açıklayacağız. Eca kombi zaman içerisinde arızalanabilir yada bir hata çalışmasında aksaklık yaşayabilirsiniz. Bu gibi bazı durumlarda eca kombiyi resetlemek gerekebilir. Her kombi arızası için resetleme çözüm değildir bunu da not olarak belirtmekte fayda vardır. Bazı arızalar daha ciddi boyutlarda yada eca kombi parça kaynaklı yaşanabilmektedir.

Kombi resetleme modellere göre farklılık göstermektedir. Aşağıda model model kombi resetleme işlemlerini bulabilirsiniz…

Eca kombi hata kodları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Eca Calora Kombi Nasıl Resetlenir?

Calora kombi resetleme işlemini yapmak için düğmelerin hemen üst kısmında yer alan ‘R’ harfindeki düğmeye basmanız gerekir. Düğmeye bir kez basarsanız eğer cihaz resetlenmiş olur. Bu durumda arızadan çıkma olasılığı da vardır. Düzelme olmadığında ise çağrı merkezimizi arayarak eca servisi hizmeti almalısınız.

Eca Fortius Plus Kombi Nasıl Resetlenir?

Fortius Plus model kombiyi resetlemek için öncelikle cihazın paneline bakmak gerekir. Panelde ekranının hemen sağında ‘R’ harfinde bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye bastığınız zaman cihazı resetleyebilirsiniz. Sorun hala devam ediyor ise mutlaka çağrı merkezimizi arayarak eca servisi hizmeti almalısınız.

Eca Proteus Kombi Nasıl Resetlenir?

Proteus kombiyi resetlemek için ‘R’ harfinde bulunan mavi düğmeye basmanız gerekmektedir. Düğmeye bir kez basmalısınız. Basmanız sonrasında cihaz resetlenecektir. Resetleme ile sorun bir nevi giderilebilir. Sorun giderilmez ise çağrı merkezimizi  444 5 201 arayarak eca servisi hizmeti almalısınız.

Eca Proteus Plus Kombi Nasıl Resetlenir?

Proteus Plus Kombi resetleme işlemi için kombiyi kullanımı sırasında ekranda arıza kodu ile birlikte reset yazısı belirirse en sağda bulunan açma/kapama/reset düğmesini “OFF-Reset” yazan konuma getirmeli birkaç dk. sonra yeniden mevcut konuma (yaz ya da kış konumu) çevirmelisiniz. Arıza devam ederse merkezimizi  444 5 201 arayarak eca servisi hizmeti almalısınız.

Eca Confeo Plus Kombi Nasıl Resetlenir?

Confeo kombi arızası durumunda bazen resetleme yapmak gerekebilir. Kombi Resetleme işlemi her zaman çözüm değildir. Eca confeo plus kombi panelinde açma kapama on – off düğmesinin hemen üzerinde yer alan R ( Reset ) düğmesi eca kombi arızası durumunda kırmızı yanar.Kombiyi resetlemek için “R” tuşuna bir kez basmanız yeterlidir. Resetleme işleminden sonra kombiniz resetlenip yeniden açılacaktır.

Eca Whiteplus Kombi Resetleme ?

White Plus Kombi Kullanımı sırasında cihaz arızaya geçtiği zaman LCD ekranda arıza kodu belirir. Bu gibi durumlarda cihazı arızadan çıkarmak için “reset” düğmesine bir kez basmalısınız. İşlemden sonra sorunda düzelme olmaz ise uygulamayı birkaç kez daha tekrar etmenizi tavsiye ederiz. Sorun yine de düzelmez ise Eca White Plus Arıza Kodları linkini tıklayarak arıza durumu hakkında daha fazla bilgilere ulaşabilirsiniz.