ECA kombi F5 Arızası Nedir

18 Kas. 23

Eca Kombi F5 Arıza Hata Kodu Nedir?

Bu yazımızda ECA kombi F5 Arızası nedir ve Nasıl çözülür detaylarıyla bilgilendireceğiz. Isınma ve sıcak su ihtiyacımız için en çok tercih edilen sistemlerden birisi de Kombilerdir. Eca kombi F5 Arıza Kodu meydana gelmiş ise bunun birçok sebebi olabilir. Kombilerde arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda öncelikle Kombi modeline göre inceleyiniz. Bu yazımızda ECA Kombi F5 hatası nedir detayları ile açıklayacağız…

F5 Eca Kombi Arıza Kodu : Eca Kombi F5 hata kodu genelde bacalı olan kombilerde görünen atık gazın kontrolünü sağlayan ptc nin arıza gösterdiğini yada bağlantı sorunu olduğunda F5 arıza sorunu göstermektedir.

ECA Kombi F5 Arıza Kodu Nasıl Giderilir?

Eca kombi F5 arıza kodu görüldüğü zaman cihaz çalışmaz. Kombinizin ekranında F5 arıza kodu çıktığı zaman kullanıcı olarak baca ek yerlerini kontrol edin çıkmış olan baca varsa yerine takın.

Resetleme işlemini yapın. Eca kombi Reset işlemi için Eca kombi nasıl resetlenir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Arıza devam ederse Tespit ve çözüm için Eca Kombi servisi aramalısınız. İstanbul geneli ECA kombi servis kaydı için 444 5 201 Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

F5 Eca Kombi Arızası Durumunda Muhtemel Arızalı Parçalar Nelerdir?

Kombi parçalarından Anakart, Prosestat, Fan motoru arızalı olabilir veya kablolarında arıza vardır.